top of page

קייטנת חב"ד צור יצחק 2021 על גלגלים!

להלן מידע מפורט אודות הקייטנה

קראו בעיון טרם ההרשמה 

רישום:

ניתן להירשם לקייטנה עד לתאריך 20/6/19 או עד תפוסה מלאה של המקומות. לאחר שתיסגר ההרשמה, יישלח אליכם לינק לתשלום תוך 3 ימים. ניתן לשלם עד 3 תשלומים. הבטחת מקום מותנית בתשלום מראש. לאחר התאריך 20/6/19, הרישום על בסיס מקום פנוי בלבד. אין אפשרות לרישום חלקי.

 

מיקום:

בכל יום תנדוד הקייטנה למקום אחר בהתאם לתוכניה (סופרלנד, לונה פארק, סקיי ג'אמפ, גן חיות, פארקים ועוד). איסוף בכל יום מצור יצחק בשעה 8:00 (תחנה 1: פארק מרום השרון. תחנה 2: בכניסה ליישוב). חזרה משוערת לאותו מקום בשעה 14:00.

איחורים:

יש לתת שימת לב על הגעה בזמן על מנת להספיק את האוטובוס. מי שאיחר והגיע לאחר שהאוטובוס נסע, יפסיד את יום הכיף המתוכנן, ללא החזר כספי.

תאריכים:

הקייטנה תפעל למשך שבועיים. החל מיום ראשון כ"ג אב 1.8.21 עד ליום חמישי ד' אלול 12.8.21. לא כולל ימי שישי. סך הכול עשרה ימים.

שעות:

הילדים יהיו רשאים לעלות לאוטובוסים החל מהשעה 7:45. יציאה בשעה 8:00 בדיוק. חזרה משוערת בשעה 14:00. יתכנו עיכובים.

 

גילאים:

מסיימי כיתות א' עד מסיימי כיתות ד'. אם יהיה ביקוש מצד הורים, נוכל לפתוח קבוצה גם לעולים לכיתה א'.

 

צוות:

בשנה זו, כל מדריכות הקייטנה בגילאי 20 ומעלה, סטודנטיות להוראה, מסיימי קורס מד"ציות. כולן עם תעודת מע"ר (=מגיש עזרה ראשונה). יחס הצוות יהיה של מדריכה על כל 10 ילדים/ות, בנוסף למדריכה ראשית וצוות טכני שיתנו סיוע וישתלבו בין הקבוצות. בכל מהלך הקייטנה, מנהל הקייטנה, הרב שמוליק, יהיה נוכח פיזית.

ארוחות:

במהלך הקייטנה יקבלו הילדים ארוחת בוקר. בצהריים, יקבלו ארוחה חמה מקייטרינג מאושר בתוספת פרי.

הצהרת בריאות:

טרם ההגעה לקייטנה, יש למלא טופס הצהרת בריאות עבור הילד.

צהרון:

עלה בידנו להפעיל צהרון עד השעה 16:30 עם הגבלה של 20 ילדים בלבד. לפרטים ניתן לפנות בנייד 052-6496662. עלות הצהרון 500 ₪. ארוחת צהריים תוגש במהלך הקייטנה עצמה. בצהרון יקבלו טעימה.

 

הערות כלליות:​​

  1. חובה לצייד את הילדים עם הרבה מים, כובע שמש ובגדי החלפה.

  2. יתכנו שינויים בתוכנית הקייטנה. במידה ומוקד טבע של משרד החינוך לא יאפשר יציאה לשטח פתוח בשל תנאי מזג האוויר או עקב אירועים חריגים, נאלץ לבטל את התוכנית לאותו היום ונשיב לכם את הערך הכספי היחסי בהתאם.

  3. הנהלת הקייטנה תהיה רשאית בהתאם לשיקול דעתה להוציא מהקייטנה ילד/ה על התנהגות שתפריע למהלך התקין של הקייטנה, לאחר אזהרה. יוחזר 90% מתשלום הימים שנותרו.

  4. אנו נעשה מאמצים ככל הניתן, כדי שהילדים/ות יהיו עם חברי כיתתם באותה קבוצה. בעת ההרשמה תידרשו לרשום את שם המוסד שבה למדו הילדים בשנה האחרונה.

  5. במהלך הקייטנה נצלם את הילדים. הצילומים נעשים לטובת שליחת עדכונים ופרסום הנעשה בקייטנה.

מדיניות ביטולים: 

הודעה על ביטול רישום לקייטנה יש לשלוח למייל chabad.ty@gmail.com.

עד התאריך 10/7/19 מוחזר 90% מהתשלום, מתאריך 11/7/19 יוחזר 75% מהתשלום, מתאריך 20/7/19 לא יוחזר תשלום.

 

אופי הקייטנה:

חשוב לנו מאוד לתת לילדים את מיטב ההנאה ממגוון רחב של פעילויות מהנות ואטרקציות רבות. הקייטנה תחזיק גם בנושאים חינוכיים וערכיים (כמו עזרה לזולת, כיבוד הורים ועוד). בכל בוקר ישירו הילדים קטעי תפילה למשך מספר דקות. אין הפרדה מגדרית. אין קוד לבוש מסוים.

 

עדכונים:

לאחר שתיסגר ההרשמה לקייטנה, תקבלו באימייל לינק שבאמצעותו תוכלו להיכנס לקבוצת ווטצפ (עם אפשרות כתיבה למנהלים בלבד) שבו אנו נשלח לכם תמונות ועדכונים שוטפים. לשם כך, עליכם לשמור באנשי הקשר שלכם את הנייד של הרב שמוליק – 052-6496662.

 

עלויות:

עלות הקייטנה 1400 ש"ח (ממוצע של 140 ש"ח ליום). לילד שני ומעלה מאותה המשפחה תינתן הנחה של 5%.

 

bottom of page